Leidiniai

Praktinė - mokomoji knyga „SANTECHNIKO VADOVAS“


Praktinė - mokomoji knyga „Santechniko vadovas“ skirta pastatų vidaus ir lauko tinklų santechninių sistemų montuotojų profesinei kvalifikacijai kelti.

Taip pat statybos specialiųjų darbų vadovams, naudingas ruošiant specialistus mokymo įstaigose bei nagingiems vartotojams, kurie ras informacijos kaip tinkamai ir saugiai įsirengti šildymo sistemas, vandentiekio ir nuotekų tinklus nuosavoje valdoje.

Apžvelgiamos naujausios medžiagos, technologijos ir įrengimai, naudojami šiuolaikinėse statybose, trumpai primenamos mokymo metu įgytos teorinės žinios.

Tai perkamiausia 2018-ų metų mokomoji knyga Lietuvoje.

Knygos leidėjas: UAB „Super namai“.

Partneriai: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Lietuvos santechnikų asociacija.

Leidinio apimtis – 370 psl.

„Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika“. Mokomoji knyga


Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika“ – mokomoji praktinė knyga, skirta pastatų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montuotojų profesinei kvalifikacijai kelti, statybos specialiųjų darbų vadovams, naudingas ruošiant specialistus mokymo įstaigose.

Leidinys „Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika“ pravers ir nagingiems vartotojams, kurie ras informacijos kaip tinkamai ir saugiai įsirengti šildymą, vėdinimą, oro kondicionavimą nuosavoje valdoje. Knygoje apžvelgiamos naujausios medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami įrengiant ir renovuojant pastatus.

Knygos skaitytojai – vidaus inžinerijos ir santechnikos įmonių darbuotojai, individualiai dirbantys šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojai, universitetų, kolegijų ir mokymo centrų studentai ir absolventai.

Knygos partneriai: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija.
„Architekto žinynas“. Žinynas.
Knygoje „Architekto žinynas“ apžvelgiamos naujausios architektūros, pastatų projektavimo ir interjero dizaino teorinės žinios bei praktiniai patarimai, kurie padės kiekvienam esamam ir būsimam projektuotojui kompetentingai atlikti savo darbą ir taps parankine priemone kiekvieną dieną.

Lietuvių kalba išleistas žinynas reikšmingas ne tik praktinio naudojimo požiūriu. Tai ilgai laukta galimybė įvairių sričių specialistams bendrai suprasti šiuolaikinę architektūros terminiją lietuvių kalba, ją puoselėti ir plačiau naudoti įvairiose gyvenimo srityse.
 
Didžiausias visų laikų lietuvių kalba išleistas profesionalus architekto žinynas.

Rekomenduojamas kaip vertingas kasdienio naudojimo informacinis šaltinis visų sričių urbanistinio planavimo, pastatų architektūros, dizaino, kitų statybos sričių ir specializacijų projektavimo specialistams, aukštųjų mokyklų studentams.
Žinyno aktualumą patvirtina Routledge leidyklos deklaruojamas didesnis nei 100 000 egz. parduotų knygų skaičius.

Formatas – A4.
Spaudos kokybė – kieti viršeliai, knyginė vidinių puslapių spauda.
Knygos leidėjas: VGTU leidykla.
Leidinio apimtis800 puslapių.
Praktinė - mokomoji knyga „Statybų vadovas. STOGAI“
Praktinėje-mokomojoje knygoje „Statybų vadovas. STOGAI“ apžvelgiamos naujausios stogų įrengimo medžiagos ir technologijos, naudojamos šiuolaikinėje statyboje, trumpai primenamos mokymo metu įgytos teorinės žinios.0

Leidinyje pateikiamos žinios apie plokščiųjų ir šlaitinių stogų įrengimą, dangų tipus, konstrukcijas, šiltinimo medžiagas ir sprendimus, lietaus nuvedimą ir kt.

Knygos skaitytojai – stogų montuotojai, statybininkai, architektai, individualiai dirbantys stogdengiai, universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų ir mokymo centrų studentai ir absolventai.

Knyga taip pat pravers privatiems vartotojams, besistatantiems namus ir norintiems pagilinti žinias apie stogų technologijas. 
Knygos leidėjas: UAB „Super namai“.

Partneriai: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Lietuvos statybos inžinierių sąjunga
Leidinio apimtis – 402 psl.
statreg