Leidiniai

Lietuvos santechnikų asociacijos recenzuotos ir patvirtintos statybos taisyklės:

ST 300026902.300.10.01:2013 „Statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemų įrengimas“

ST 300026902.300.10.02:2013 „Statinio šildymo inžinerinių sistemų įrengimas“

ST 300026902.300.10.03:2013 „Statinio vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų įrengimas“

ST 300026902.300.20.01:2013 „Vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimas“

Statybos taisyklės atitinka statybos techninio reglamento STR 1.01.02:2016 „Normatyviniai statybos techniniai dokumentai“ reikalavimus ir pagal paskirtį gali būti naudojamos įmonės atliekamų statybos darbų technologijos ir kokybės reikalavimų reglamentavimui, įmonės atestacijai bei sutartiniuose santykiuose su kitais asmenimis.

Įsigykite elektroninę arba spausdintą statybos taisyklių versiją

Kreipkitės el. paštu: info@santechnikams.lt

"Santechniko vadovas. II papildytas leidimas"

Papildytoje ir atnaujintoje mokomojoje praktinėje knygoje „Santechniko vadovas. II papildytas leidimas“ pristatomos naujausios technologijos, medžiagos ir optimalūs sprendiniai, taikomi šiuolaikinėje santechnikoje.Taip pat rasite šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemose, apžvelgiami inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo klausimai. Knyga papildyta santechninių terminų žodynu 6 kalbomis : lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, norvegų ir latvių kalbomis.Leidinyje pateikiami praktiniai pirmaujančių Pasaulio santechnikos, šildymo, vėsinimo, santechninių prietaisų ir nuotekų sistemų gamintojų sprendiniai.

Turinį rasite paspaudę čia: SV2-LIT-TURINYS.pdf (superknygos.lt)

"BIM vadovas" – mokomoji praktinė knyga apie statinio informacinio modeliavimo (angl. Building Information Modeling) (toliau – BIM) procesą. Joje pateikiama susisteminta, apibendrinta informacija, nagrinėjami pagrindiniai aspektai, kuriais grindžiamas statinio informacinis modeliavimas, tokie kaip objektinio modeliavimo principai, duomenų mainai ir jų standartai, BIM taikymas, naudos, tendencijos, yra ir praktinių pavyzdžių. Leidinys skirtas būsimiems statybų specialistams, statybos proceso dalyviams – užsakovams, projektuotojams, statybininkams, gamintojams, tiekėjams, turto administratoriams ir visiems, kas domisi šio sektoriaus skaitmenizavimu ir efektyvinimu.

Turinį rasite paspaudę čia: TURINYS_BIM vadovas.pdf (superknygos.lt)

"Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika" – nauja knyga, skirta pastatų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo (ŠVOK) sistemų montuotojų profesinei kvalifikacijai kelti, statybos specialiųjų darbų vadovams, naudingas ruošiant specialistus mokymo įstaigose.

Leidinys pravers ir nagingiems vartotojams, kurie ras informacijos kaip tinkamai ir saugiai įsirengti šildymą, vėdinimą, oro kondicionavimą nuosavoje valdoje. Knygoje apžvelgiamos naujausios medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami įrengiant ir renovuojant pastatus.

Turinį rasite paspaudę čia: SVOK book - LT turinys-.pdf (superknygos.lt)

Naujame papildytame "Elektriko vadovas" leidime – patarimai kaip instaliuoti ne tik sudėtingas, bet ir paprastesnes išmanaus namo sistemas, žaibosaugos įrengimo, elektrinio šildymo sprendimai ir kita naudinga informacija, ką turėtų žinoti kiekvienas elektrikas.

Knygos turinį rasite paspaudę čia: ELEKTRIKO VADOVAS-LT-TURINYS.pdf (superknygos.lt)