Nariai

Lietuvos santechnikų asociacijos narių - įmonių veikla orientuota į kompleksinių paslaugų teikimą - visišką projektų ir specializuotų statybos darbų procesų valdymą ir įgyvendinimą bei pilną statinių inžinerinių sistemų priežiūrą. 

Deklaruojame, kad įmonės narės - šiuolaikiškos, modernizuotos bendrovės, siekiančios užtikrinti aukštą inžinerinių sistemų projektavimo bei montavimo kokybę ir jų ilgaamžiškumą. Įmonių narių teikiamų paslaugų kokybė ir išskirtinis dėmesys kliento projektams užtikrina ilgametį bendradarbiavimą ir tęstinumą plečiant ar renovuojant objektus. Įmonės narės savo darbe naudoja kokybiškas vietinių ir užsienio gamintojų medžiagas bei įrangą, tiesiogiai bendradarbiauja su įvairių šalių įrangos gamintojais, projektavimo - konsultavimo įmonėmis, todėl visada užsakovams gali pasiūlyti patraukliausius kokybės ir kainos sprendimus. Įmonės rūpinasi savo specialistų kvalifikacijos kėlimu, siūlo kvalifikuotų specialistų pagalbą,  atlieka konsultavimo, projektavimo, montavimo, derinimo, priežiūros darbus. 

Narystė Lietuvos santechnikų asociacijoje garantuoja aukštą įmonių narių kompetenciją, paslaugų ir gaminių kokybę, punktualumą, leidžia įgyvendinti didelės apimties  projektus užsakovui palankiausiomis sąlygomis ir užtikrina garantinius įsipareigojimus. Įmonės taip pat yra pasirašiusios Lietuvos santechnikų asociacijos Garbės ir etikos kodeksą, kuriuo sutinka dėl garbės ir etikos standartų vykdant profesinę veiklą ir sąžiningą konkurenciją.

Lietuvos santechnikų asociacijos narių sąrašas:

UAB „Arnuva“

www.arnuva.lt

UAB „Dabingė“

www.dabinge.lt

UAB „Dusmenėliai“

www.dusmeneliai.lt

UAB „Duventa“

www.duventa.lt

UAB „Kalistara“

www.kalistara.lt

UAB  „Mavista“

www.mavista.lt

UAB „NIT“

www.nit.lt

UAB „Statybos montavimo darbai“

www.smd-smd.lt

UAB Vytauto Staugaičio santechninių darbų įmonė

www.palstauga.lt

UAB  „Urdora“

www.urdora.lt

UAB ,,Interviris LT“

www.interviris.lt

 

 

 

pexels-monstera-7794404-4929deba8a8434a62604853b881168d2.jpg
statreg