Naujienos

PROFESIJA - SANTECHNIKAS

2023 04 28

???? PROFESIJA - SANTECHNIKAS.
???? Santechnikas – neeilinė profesija, kuri reikalinga kiekviename name, administracinės ar komercinės paskirties pastate, kiekvienoje virtuvėje ar vonioje. Tai specialybė, kuri kaip mediko ar teisininko žmonėms buvo, yra ir bus visada reikalinga. Vykstant sparčiai urbanizacijai, plečiasi miestai ir daugėja pastatų, individualių namų, kur be inžinerinių sistemų prijungimo neapsieinama, todėl geri santechnikai itin reikalingi.
???? SANTECHNIKO profesijos galima pradėti mokytis baigus 10 klasių (mokymosi trukmė – 3 metai), baigus 12 klasių (trukmė – 2 metai), taip pat yra tęstinio mokymo galimybė, turintiems kvalifikaciją ir norintiems jiems kelti (mokymosi trukmė – 1 metai ir 5 mėnesiai).
???? PRAKTIKA ir DARBAS. Santechnikų poreikis didžiulis, tad baigę šią profesinio rengimo programą, galite ne tik sėkmingai integruotis didžiausiose šalies įmonėse, įvairaus spektro statybų bendrovėse, bet ir kurti savo verslą. Patirtis byloja – darbo geriems santechnikams niekada netrūksta, o šios profesijos darbuotojų atlyginimų skalė, lyginant su kitomis profesijomis, itin aukšta.
Daugiau informacijos rasite:

statreg