Naujienos

Statybos specialistai tobulinosi kvalifikacijos tobulinimo kursuose

2023 10 04

Atestuoti statybos specialistai dalyvavo Lietuvos santechnikų asociacijos organizuojamuose Statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovų kvalifikacijos tobulinimo kursuose (mokymuose).

Šie mokymai skirti kelti statybos techninės veiklos pagrindinių sričių vadovų profesinę kvalifikaciją. Mokymai rengiami siekiant supažindinti statybos specialistus su aktualiausiais pokyčiais ir aktualijomis, technologijų naujienomis statybos specialiųjų darbų srityse suteikiant naujų žinių, taip pat sudarant galimybes plėsti jau turimas žinias konkrečiai nagrinėjant vandentiekio, nuotekų, vėdinimo, oro kondicionavimo, šilumos gamybos, tiekimo, statinio kokybės valdymo, gaisrinės saugos statybvietėje temas.

Mokymai organizuojami pagal  pagal Lietuvos santechnikų asociacijos parengtą (patvirtintą) ir su Aplinkos ministerija suderintą mokymo programą (Programos žymuo M-089-12-LSA).

Mokymų tikslinės grupės – statinio projekto vadovai, statinio projekto vykdymo priežiūros vadovai, statinio projekto ekspertizės vadovai, statinio ekspertizės vadovai.

Mokymai nėra vien tik informacijos išklausymas. Tobulėjimas kelia darbuotojų motyvaciją. Galima pasidžiaugti, jog vis daugiau įmonių pačios investuoja į darbuotojų kompetencijų ugdymą bei kvalifikacijos tobulinimą. Darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir tobulėjimas yra kryptingos ir tikslingos investicijos, kurios ne tik gerina įmonės reputaciją rinkoje, tačiau ir suteikia daugiau pasitikėjimo patiems darbuotojams.

Registruotis į mokymus galite el. paštu info@santechnikams.lt, nurodant dalyvio vardą, pavardę ir mokymų datą(-as).

Kvalifikacijos tobulinimo mokymai vyksta surinkus dalyvių grupę.

Daugiau apie mokymus: www.santechnikams.lt/mokymai/


statreg